سفر تغییر زندگی از طریق عیسی مسیح


مسعود و رز با خواندن کتاب مقدس و در طی یکسری اتفاقات پی در پی عیسی مسیح را ملاقات کردند و قلب و زندگی خود را به او سپردند. کلام خدا مبناء و پای اصلی زندگی آنها شد و پس سالها مطالعه کتاب مقدس به زبان انگلیسی, یونانی و عبرانی, هم اکنون خداوند خدمت به ایمانداران فارسی زبان را در قلب آنها قرار داده است. هدف آنها شناساندن عیسی مسیح با تعالیم عمیق و حقیقت از کتاب مقدس است تا با امید به اینکه همه ایمانداران به یگانگی ایمان و شناخت پسر خدا دست یابیم و بالغ شده به بلندای قامت مسیح برسیم. افسسیان باب 
۴ آیه ۱۳

که  با شناخت مسیح و پسر خدا در هویت خود قدم زده و تمامی خلقت را که تا هم اکنون از دردی همچون درد زایمان مینالد آزاد کنیم. چرا که تمامی خلقت با اشتیاق تمام منتظر ظهور فرزندان خداست. چرا که خداوند ما را از پیش شناخت و ما را از پیش معین فرمود تا به شکل پسرش در آییم تا او فرزند ارشد از برادران بسیار باشد. و ما را که از پیش معین فرمود همچنین فرا خواند که پارسا شمرده شویم و آنان را که پارسا شمرد, جلال بخشید. رومیان باب ۸ آیات ۱۸ تا ۳۰

ما باور داریم

خدا پدر انسان است
پدر مهربان، دلسوز و دوست داشتنی است
سختی قلب انسان را از خدای مهربان دورکرد
مسیح پسری است که قلب فرزندان را به پدرشان تبدیل می کند
کتاب مقدس راز این مسیح است از پیدایش تا مکاشفه
روح القدس راز را به مکاشفه تبدیل می کند
مکاشفه مسیح مکاشفه پسر خدا است
کامل بودن مکاشفه مسیح در تمام زندگی از نظر روح ، جان و بدن است
حیات جاودان بر اساس زمان نیست بلکه دانش مبتنی بر مکاشفه از خدا است
زمان های آخر, زمان پایان رسیدن مرگ در آدم و شروع زمان حیات در مسیح است

نسلی از پسران مرگ ناپذیرباید روی زمین قدم بردارند تا حكم خدا را اجرا كنند و
 مرگ را برای همیشه از بین می برند

چرا ما در داشتن مکاشفه تاکید می کنیم

کتاب مقدس پر از اسرار است. هرچه بیشتر آنها را درک کنید ، راحت تر می توانید در آنها قدم بزنید. برای درک یک رمز و راز ، به یک مکاشفه نیاز دارید.

بدون مکاشفه ، ما مثل یهودیان می شویم و قادر نیستیم در هنگام جستجوی کتاب مقدس ، عیسی را ببینیم. به همین دلیل ، عیسی ، چه در انجیل و چه در کتاب مکاشفه ، همه ما را ترغیب می کند "شنیدن آنچه روح می گوید" را بشنوند. و پولس دعا می کند که خداوند ممکن است شما را به "روح مکاشفه " اعطا کند. اگر آنچه خدا انجام می دهد را ببینی، تو هم آنچه ون انجام میدهد را انجام خواهی داد. این همان چیزی است که عیسی آموخت. مکاشفه باعث ببینی و شما را به یک بیداری معنوی سوق می دهد تا به اتحاد خود با خدا برسید.

قرن هاست که کتاب مقدس توسط معلمان کلیسا خوانده می شود ، آموزش داده می شود. با داشتن بسیاری از آموزه های پر از روح و رهبری ، هنوز بخش عمده ای از آنها فقط توصیه های خوبی در مورد اصلاح رفتار یا گفتارهای الهام بخش هستند که معمولاً در پایان با پیام های لعنت و "توبه کردن یا سوزاندن" همراه هستند. چون مکاشفه وجود ندارد است,  بنابراین تحول فقط گهگاه اتفاق می افتد. ما هیچ یک از این باور ها را نداریم. ما معتقدیم دانستن اینکه خدا با ما چطور رفتار میکند, در رفتارما با دیگران تاثیر گذار خواهد بود. و برای اینکه بدانیم که خدا چگونه با ما برخورد می کند ، فقط یک مکان برای جستجو وجود دارد ، و آن رمز و راز مسیح است.

چگونه شما را برای رشد در مسیح آموزش می دهیم

ما به شما آموزش می دهیم تا ذهنتان را تغییر دهید ، روشی که شما فکر می کنید ، نحوه قضاوت ، نحوه تصمیم گیری و نحوه پاسخگویی. برای انجام این کار ، ما مسیح را از طریق آموزه های گام به گام جلوی چشمان شما ترسیم می کنیم. وقتی بتوانید مسیح را ببینید ، خودتان را مشاهده خواهید کرد. و وقتی خود واقعی خود را می بینید ، انسان قدیمی را رها می کنید. این روند را رونمایی ، یا مکاشفه عیسی مسیح می نامند. و این جای تعجب دارد که نام آخرین کتاب کتاب مقدس است!

این بدان معناست که بخش عظیمی از تعالیم ما را از همان کتاب دریافت خواهید کرد
که به اشتباه برای آشکار کردن یک خدای عصبانی و غیرقابل کنترل انجام می شود. پس از رهایی از این دیدگاه ، خواهید دید که کتاب مکاشفه عیسی مسیح مکاشفه فیض است! این در مورد قدرت پادشاهی است که در روح القدس وجود دارد ، در شما ، تا وضعیت بابل را از روح شما دور کند و شما  را با لباس عروس اورشلیم آسمانی پوشیده کند.
 

شما در مورد روح و روح خود با ساده ترین ، ملموس ترین و در عین حال عمیق یاد خواهید گرفت. هر یک از این تعالیم از با پیوند و درهم آمیختگی بقیه کتاب مقدس همراه است.
خواهید دید که نفس چگونه بین روح و جسم قرار گرفته است. ایمان منجر به رابته نفس با روح می شود. وسوسه منجر به رابطه نفس با جسم می شود. در اولی ، میوه روح آشکار خواهد شد. در دومی آثار جسم نمایش داده می شود. درک شما از ایمان و وسوسه برای همیشه تغییر خواهد کرد ، و کتاب مقدس برای شما دگر گون خواهد شد در حالی که دوباره عاشق خدا می شوید!
مکاشفه "شناخست خدا" همیشه در در حال رشد بوده است و همچنان در حال افزایش است. او نور انسان است! وقتی انسان خدا را می شناسد ، خودش را می شناسد! این نور مانند طلوع یک روز افزایش می یابد. او رمز و راز پنهان در تمام قرون است که باید از طریق روح و حقیقت "روزانه" آشکار شود!


ما برای خدمت اینجا هستیم

ما اینجا هستیم تا به شما خدمت کنیم. هدف ما این است که آنچه را از روح خدا دریافت کرده ایم به شما انتقال دهیم. ما خود را بدهکار به تشنگان و گرسنگان می دانیم. هر قطره ای از دانش و حکمت وحیانی که خداوند به ما آشکار کرده است را ما با گذشت زمان با شما به اشتراک خواهیم گذاشت. ما مشتاقیم که عیسی مسیح را به جهان ، خصوصاً به كلیسای او آشنا كنیم، تاهمه ما بتوانیم فراتر از دانش رفته و با او ارتباط برقرار كنیم. این باعث می شود شما و ما غیر قابل توقف و تغییر ناپذیر باشیم.

این که شما تازه به عنوان یک مسیحی جدید شروع کرده اید یا به دنبال رشد عمیق تر و بالاتر در خدا هستید ، ما اینجا هستیم تا به شما کمک کنیم تا به عمیق ترین سطح پتانسیل های خود در مسیح برسید و به هویت واقعی خود برسید.

امیدواریم این فقط آغاز رابطه ما باشد. دوست داریم با شما آشنا شویم ، به هم وصل شویم و بتوانیم با هم رشد کنیم. بهترین راه برای ارتباط با استفاده از تعالیم و آموزه های هفتگی ما است. شما می توانید در اینجا به ما بپیوندید.

فیض خداوند ما عیسی مسیح با شما باشد

>